Головна  /  Кенгуру-переноски, ерго-рюкзак /  Рюкзак-кегуру Close To You ChiccoРюкзак-кегуру Close To You Chicco

Рюкзак-кегуру Close To You Chicco

Вартість застави - 300 грн

Ціна за тиждень - 100грн
Ціна за 2 тижні - 150 тижні
Ціна за місяць - 250грн

Сумка-кенгуру Chicco Close To You.

 

     Дитячий рукзак-кенгуру Chicco Close To You. Ця сумка-переноска прекрасно підходить для транспортування дітей з дуже широким віковим діапазоном. Для самих маленьких найприроднішим і комфортним буде положення обличчям до батьків, саме ця поза забезпечить найбільш тісний контакт з мамою або татом і при якому дитина буде всім своїм тільцем відчувати свою захищеність і близькість дорослого. Після 4-5-ти місяців, коли малюк зміцніє і стане більше цікавитись оточенням, саме час перевернути його обличчям до світу, який так цікаво пізнавати. А вже після 14-ти місячного періоду ви зможете переносити свого маленько за спиною, особливо це буде весело під час пікніків, коли сидячи у тата за спиною, карапуз буде почувати себе лихим наїзником.

     Сидіння дитини зроблено з м'яких і дихаючих матеріалів, а система регулювання по ширині і висоті забезпечує постійну і оптимальну позицію дитини для більш тривалих прогулянок. Рюкзак-кенгуру Close to You оснащений спеціальними підніжками для правильного положення ніжок малюка.

Характеристики дитячого рюкзака-кенгуру Chicco Close To You:
Обличчям до батьків - з перших місяців.
Обличчям вперед - з 4 до 12 місяців.
За спиною - з 12 місяців
Оснащена практичним слюнявчиком, який незамінний в положенні * обличчям до батьків *.
Призначено для дітей вагою до 15 кг.

 

Демонстраційне відео:

 

 

 

     Ласкаво просимо до нашого прокату дитячих товарів "Карапузки" у м. Львів по вул. Княгині Ольги 106, Н.ЦУМ 6 поверх, 13 зал. Завітайте до нас разом з вашиою малечею і ми вам допоможемо підібрати такі необхідні для вашого малюка розвиваюч іграшки з нашого  великого асортеминету безпечних та вискоякісних товарів для дітей, що розроблені та виготовлені  відомими європейскими та американськими  компаніями з великим досвідом та авторитетом а ваш малюк зможе випробувати іграшку що сподобалась саме йому а не вам. Прокат дитячих товарів "Карапузики" це чудова та зручна послуга яка дозволить вам  суттєво зеконмити  сімейний буджет та порадувати вашу малечу. Також рекомендуємо Вам познайомитись з асортиментом розвиваючих столиків  та ходунків-штовхачів які порадують вашого малюка та будуть розвивати його фізичні навички та моторику. З умовами прокату, доставки та догляду за дитячими товарами можете ознайомитись у відповідних розділах нашого сайту. В розділі "контакти" ви можете ознайомитись з графіком роботи нашого прокату дитячих товарів та детальним описом нашого розміщення. Завітайте до нас, з радістю вам допоможемо.