Умови прокату дитячих товарів "Карапузики": 

 

Загальна інформація.

 

      Прокат дитячих товарів "Карапузики" працює для вас шість днів на тиждень. Ви можете з нами звязатись по телефону чи відвідати наш виставковий зал з вівторка по суботу з 10-00 до 19-00. Неділя  по домовленості. Понеділок санітарний день. Усі питання ми можемо обговорити з вами за контактними (067 99 147 99, 095 867 40 20) та електронною поштою prokat-ditkam@yandex.com. Для отримання обраного вами прокатного товару необхідно заключити договір, який оформляється на основі паспорта з відміткою про прописку. Оплата за прокат дитячих товарів здійснюється готівкою при оформлені договору згідно встановлених тарифів. Товар який ви обрали може бути доставлений вам  курєром згідно вказаної адреси. При отриманні дитячих товарів Ви  перевіряєте його робочий стан а також комплектацію. Всі дитячі товари проходять обовязкову детальну перевірку а також гігієнічну обробку перед здачею у прокат.

 

Оформлення договору.

 

      Видача товару неможливий без оформлення договору прийому предачі. Для оформлення договору на прокат дитячих товарів необхідно надати представнику нашого прокату документи, що підтверджує вашу особо з пропискою - паспорт. Типовий договір містить умови надання послуг, обовязки  сторін, тариф надання прокату та штрафні санкції. Договір обовязково скріплюється підписами оренадря та представника прокату дитячик товарів "Карапузики" а також фірмовою печаткою.  Оформлення договору на прокат дитячих товарів здійснюється в двох примірниках. При порушенні умов підписаного договору однією зі сторін спірні питання вирішуються в судовому порядку згідно чинного законодавства.

 

Фінансові питання.

 

      Послуга з прокату дитячих товарів здійснюється виключно по передоплаті шляхом внесення авансового внеску. На нашому сайті та в  умовах договору ви можете ознайомитись з актуальними тарифами на кожний товар. Мінімальний термін прокату дитячих товарів складє один тиждень. Для більшості товарів встановлено завдатковий внесок. Наші постійні клієнти можуть звільнятись від внесення завдатку за прокат дитячих товарів. По закінченю терміну оренди ви повинні проплатити подальший термін користування товром або повернути  його до офісу. Ми приймаємо оплту за прокат дитячих товарів готівкою безпосередньо в офісі або ж безготівковим перерахунком на картку приват банку. При пошкодженні товару ми залишаємо за собою право компенсацію збитків з внесеного вами завдатку.

 

Замовлення та доставка.

 

       Переконливо рекомендуємо вам попередньо зателефонувати нам перед приїздом до офісу, з метою уточнення наявності товару та його резервування. Також переконливо рекомендуємо вам відвідати наш виставковий зал дитячих товарів та безпосередньо познайомитись з нашим асортиментом. Завжди краще побачити все на власні очі. Після оформлення договору з прокату дитячих товарів та оплати наших послуг ви можете замовити послугу з доставки або ж самостійно вивезти бажаний товар з нашого виставкового залу. Послуга з доставки дитячих товарів платна. В більшості випадків становить 40 грн і здійснюється протягом 1-2 днів. Повернення арендованого товару ви можете здійснити смостійно доставивши до нас у офіс або ж замовити послугу вивезення.  Якщо ви  добре орієнтуєтесь  у ваших потребах  та не маєте вільного часу, зателефонуйте нам та замовте необхідний товар з адресною доставкою. Також ми пропонуємо вам послугу ранього бронювання. Якщо ви хочете гарантовано отримати обраний вами товар у бажаней час, здійсніть авансову проплату у розмірі 100 грн та отримайте згідно ваших побажань.

 

Правила  догляду.

 

     Шановні наші клієнти! Просимо ставитись бережно до прокатних речей!

     Не годувати дітей у заколисуючих та ігрових центрах, шезлонгах. Повернути майно орендодавцю без несправностей, пошкоджень зовнішніх поверхонь, у чистому стані, за забруднене майно при остаточному розрахунку сторін на орендаря накладається штраф в розмірі 30 % від вартості прокату на місяць.

    У випадку поломки самостійно не ремонтувати, а повідомити орендаря!!!

    Прокатні речі брудними-НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ

    Всі наші товари проходять ретельний огляд і гігієнічну чистку, перш ніж допускаються до прокату! Дезинфекція товару, який був в прокаті піддається триступеневій системі очистки. На першому етапі всі поверхні протираються з використанням спеціального дитячого  миючого розчину а вироби з тканини перуться. Надалі ми усе обробляємо унікальним, сертифыкованим МОЗ, спреєм антисептиком, який допущений для викорситання в педіатрії  та високоефективний при всіх бактеріальних, вірусних і грибкових інфекціях, при цьому безпечний для людини і тварин (Аноліт Кристал). Після обробки розчином, ми приступаємо до третього  етапу дезінфекції - опроміненню медичної бактерицидною (кварцовою) лампою, що є джерелом ультрафіолетового випромінювання.  Ця лампа вбиває віруси, бактерії, мікроби, цвіль, грибки, дріжджі, спори та інші інфекційні мікроорганізми. Знищує всі види вірусів грипу. В результаті ви можите користуватись абсолютно чистою іграшкою, яку безпечно навіть «спробувати на смак», що часто полюбляють робити наші малюки.

    Чиста та безпечна іграшка це наше кредо!