Прокат дитячих товарів «Карапузики»

 

Давайте знайомитись.

 

 

 

 

 При віт. Раді вітати Вас на нашому сайті – prokat-ditkam.com.  Ми прокат дитячих товарів «Карапузики». Наш сервіс по прокату дитячих товарів створений для турботливих і люблячих батьків та їх неповторних малюків. Ми прагнемо надати можливість усім батькам незалежно від їх фінансових статків  забезпечити свою дитину іграшками найкращих за якістю та безпекою світових брендів. Прокат дитячих товарів « Карапузики» це економно, зручно, професійно, безпечно і сучасно.

 

 Купувати чи взяти напрокат?

 

 Протягом перших п’яти років ваш малюк динамічно розвивається та інтенсивно росте. За цей час він отримає 70% життєвого досвіду, нової інформації та сформує 2/3 своїх навичок. Золотий час дитини. Найважливіший час для батьків, коли мусимо приділити найбільше свого часу та ресурсів  дитині, забезпечити усім необхідним для розвитку та комфорту.

Пізнання світу та формування дитини відбувається через гру. Сучасні брендові іграшки, це не просто забавка – це результат праці професійної команди дитячих психологів, педагогів, лікарів, гігієністів, інженерів. Саме тому «правильна іграшка» завжди коштовна а використовується нажаль лише короткий проміжок часу. Дитина швидко росте і швидко втрачає інтерес.

А Ви задумайтесь про такі речі як дитяча вага, небулайзер, автокрісло, крісло-гойдалка, ходунки, манеж , молоковідсмоктувач, сумка-кенгуру та багато іншого. Вони так спрощують життя батькам. Досить часто без них просто не обійтись.  Витрачаємося, купуємо, користуємося кілька місяців, а далі? Сховати в шафу? Віддати комусь? Продавати? Альтернатива є - прокат дитячих товарів «Карапузики»? В нас ви можете орендувати або взяти напрокат наступні групи дитячих товарів: різноманітні іграшки для розваг, дитячі ваги, розвиваючі іграшки, автокрісла, молоковідсмоктувачі, колиски та заколичуючі центри, манежі, батути, ходунки-штовхачі , крісла-шезлонги, коляски, візочки, мобілі, нічники, стільчики для годування, розвиваючі коврики  та столикимедичні прилади для дітей.

 

 Безпека це головне!

 

Сервіс - прокат дитячих товарів «Карапузики» це безпечно. Саме це і є наша мета. Ми пропонуємо дитячі товари та іграшки найвідоміших та досить дорогих світових брендів, продукція яких відповідає найжорсткішим вимогам по безпеці для дитини та слідує високим гігієнічним стандартам.

Всі іграшки піддаються трьохступеневій системі очистки з використанням безпечних сертифікованих педіатричних засобів для дезинфекції та піддається опроміненню медичної бактерицидною (кварцовою) лампою.

Всі товари постійно перевіряються на справність та безпечність для дитини. Прокат дитячих товарів «Карапузики» завжди подбає про безпеку вашого малюка і допоможе підібрати необхідну іграшку відповідно до вікових фізичних, психологічних та медико-педагогічних особливостей саме вашої дитини.

 

З любов’ю Ваш Прокат дитячих товарів «Карапузики»